BIURO

Jako Don Caruso oferujemy profesjonalne rozwiązania dla biur.
Realizujemy kompleksowe dostawy kawy i ekspresów, zapewniając pyszną kawę każdego dnia. Dostosujemy każde rozwiązanie do Twojej potrzeby.

BIURO

Jako Don Caruso oferujemy profesjonalne rozwiązania dla biur. Realizujemy kompleksowe dostawy kawy i ekspresów, zapewniając pyszną kawę każdego dnia. Dostosujemy każde rozwiązanie do Twojej potrzeby.

Jaką kawę wybrać do biura?

Z doświadczenia wiemy, że w Polsce większości konsumentów zdecydowanie bardziej smakują kawy niekwaśne. Kawy o takiej charakterystyce, to najczęściej mieszanki Arabiki i Robusty. 

  W naszej ofercie jest 7 różnych mieszanek, aby każdy mógł znaleźć swój smak. Jeśli nie wiesz jakie są preferencje smakowe, to naszym zdaniem warto zamówić po sztuce każdej z nich i przeprowadzić testy w biurze. Lub na początek wybrać mieszankę o zbalansowanym smaku. A na podstawie wrażeń ewentualnie dokonać zmiany. 

  Żaden problem jednak, aby mieć różne smaki. Jeśli w biurze jest obecnych więcej ekspresów do kawy, to możemy wsypać na nich różne mieszanki. Na jednym 100% arabikę, a dla fanów włoskich smaków klasyczną, bardziej intensywną mieszankę. Są również takie ekspresy automatyczne, które posiadają dwa wbudowane młynki i na jednej maszynie możemy zaparzyć kawy o różnych smakach.

Wciąż nie wiesz jaką kawę wybrać? Skontaktuj się z nami, możemy przyjechać i przeprowadzić degustację naszych kaw! 

KAWY DON CARUSO

Każdy znajdzie swój smak. Wybierz spośród 7 mieszanek kaw.

KAWY DON CARUSO

Każdy znajdzie swój smak.
Wybierz spośród 7 mieszanek kaw.

Don Caruso Audace

Don Caruso Felice

Don Caruso Vincente

Don Caruso Classico

Don Caruso Ricco

Don Caruso Top Quality

Jaki ekspres wybrać do biura?

 Często wybór ekspresu dla Twojego biura jest uwarunkowany takim czynnikiem, jak istniejąca już zabudowa kuchni. Trzeba wtedy zwrócić uwagę na:

wysokość szafek nad blatem,

możliwość podłączenia pod wodę i kanalizację.

Musi być taki, który się zmieści, albo w innym miejscu. Podłączenie ekspresu pod media daje nam brak konieczności ciągłego dolewania wody, opróżniania tacki ociekowej, a czasem nawet nie musimy wyrzucać fusów.

Drugim aspektem jest rodzaj maszyny. Aktualne standardy w biurach, to ekspres automatyczny ze świeżo mieloną kawą i automatycznym spieniaczem mleka. Dla pracowników to wygoda – za pomocą
jednego przycisku mogą otrzymać interesujący ich napój. Nie rzadko jakość kaw jest również w pełni satysfakcjonująca. Należy pamiętać jednak, że choć takie maszyny są automatyczne dla użytkownika,
to później po zakończonym dniu pracy serwis sprzątający lub dedykowana osoba powinna przeprowadzić czyszczenie ekspresu, aby mógł on kolejnego dnia znów pracować w pełni automatycznie i bez awarii w dłuższym okresie.

Z naszych obserwacji także wynika, że większość osób pija kawy mleczne. Dla miłośników kawy czarnej można jednak zapewnić ekspresy przelewowe, które zawsze będą czekać z gotową, pyszną czarną kawą w dzbanku. Takie maszyny najczęściej potrzebują jedynie gniazdko do prądu i są bardzo proste w obsłudze. Teoretycznie najbardziej skomplikowane w parzeniu kawy są ekspresy kolbowe, jak w kawiarniach. Dają za to niebywałe
doznania smakowe dla pracowników i gości biznesowych. Dobra kawa, to dobra wizytówka firmy.

Wciąż nie wiesz jaki ekspres wybrać do swojego biura? Obejrzyj film stworzony przez zespół Don Caruso lub napisz do nas i umów się na spotkanie.

EKSPRESY

Przeglądaj dostępne urządzenia i nasze polecenia.

Wsparcie serwisowe

 

Potrzebna pomoc z ekspresem? Zadzwoń do nas!

Świadczymy profesjonalną obsługę serwisową ekspresów. Naprawiamy ekspresy na miejscu lub zapewniamy urządzenia zastępcze na czas naprawy.

Na terenie całej Polski mamy podpisane umowy partnerskie gwarantujące pomoc w dowolnej lokalizacji, w możliwie szybkim czasie.

Dodatkowo doradzimy jak dbać o maszynę, aby w przyszłości zminimalizować ryzyko usterek.

Napisz do nas

Chcesz wybrać odpowiednią kawę lub ekpres do swojego biura?
Napisz do nas – profesjonalnie doradzimy!

11 + 7 =