DOM

Jako Don Caruso oferujemy profesjonalne rozwiązania dla biur.
Realizujemy kompleksowe dostawy kawy i ekspresów, zapewniając pyszną kawę każdego dnia. Dostosujemy każde rozwiązanie do Twojej potrzeby.

BIURO

Jako Don Caruso oferujemy profesjonalne rozwiązania dla biur. Realizujemy kompleksowe dostawy kawy i ekspresów, zapewniając pyszną kawę każdego dnia. Dostosujemy każde rozwiązanie do Twojej potrzeby.

KAWY DON CARUSO

Każdy znajdzie swój smak. Wybierz spośród 7 mieszanek kaw.

KAWY DON CARUSO

Każdy znajdzie swój smak.
Wybierz spośród 7 mieszanek kaw.

Don Caruso Audace

Don Caruso Felice

Don Caruso Vincente

Don Caruso Classico

Don Caruso Ricco

Don Caruso Top Quality

Jaki ekspres wybrać do biura?

 Często wybór ekspresu dla Twojego biura jest uwarunkowany takim czynnikiem, jak istniejąca już zabudowa kuchni. Trzeba wtedy zwrócić uwagę na:

wysokość szafek nad blatem,

możliwość podłączenia pod wodę i kanalizację.

Musi być taki, który się zmieści, albo w innym miejscu. Podłączenie ekspresu pod media daje nam brak konieczności ciągłego dolewania wody, opróżniania tacki ociekowej, a czasem nawet nie musimy wyrzucać fusów.

Drugim aspektem jest rodzaj maszyny. Aktualne standardy w biurach, to ekspres automatyczny ze świeżo mieloną kawą i automatycznym spieniaczem mleka. Dla pracowników to wygoda – za pomocą
jednego przycisku mogą otrzymać interesujący ich napój. Nie rzadko jakość kaw jest również w pełni satysfakcjonująca. Należy pamiętać jednak, że choć takie maszyny są automatyczne dla użytkownika,
to później po zakończonym dniu pracy serwis sprzątający lub dedykowana osoba powinna przeprowadzić czyszczenie ekspresu, aby mógł on kolejnego dnia znów pracować w pełni automatycznie i bez awarii w dłuższym okresie.

Z naszych obserwacji także wynika, że większość osób pija kawy mleczne. Dla miłośników kawy czarnej można jednak zapewnić ekspresy przelewowe, które zawsze będą czekać z gotową, pyszną czarną kawą w dzbanku. Takie maszyny najczęściej potrzebują jedynie gniazdko do prądu i są bardzo proste w obsłudze. Teoretycznie najbardziej skomplikowane w parzeniu kawy są ekspresy kolbowe, jak w kawiarniach. Dają za to niebywałe
doznania smakowe dla pracowników i gości biznesowych. Dobra kawa, to dobra wizytówka firmy.

Wciąż nie wiesz jaki ekspres wybrać do swojego biura? Obejrzyj film stworzony przez zespół Don Caruso lub napisz do nas i umów się na spotkanie.

Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module Content settings. You can also style every aspect of this content in the module Design settings and even apply custom CSS to this text in the module Advanced settings.

EKSPRESY

Przeglądaj dostępne urządzenia i nasze polecenia.

Wsparcie serwisowe

 

Potrzebna pomoc z ekspresem? Zadzwoń do nas!

Świadczymy profesjonalną obsługę serwisową ekspresów. Naprawiamy ekspresy na miejscu lub zapewniamy urządzenia zastępcze na czas naprawy.

Na terenie całej Polski mamy podpisane umowy partnerskie gwarantujące pomoc w dowolnej lokalizacji, w możliwie szybkim czasie.

Dodatkowo doradzimy jak dbać o maszynę, aby w przyszłości zminimalizować ryzyko usterek.

Napisz do nas

Chcesz wybrać odpowiednią kawę lub ekpres do swojego biura?
Napisz do nas – profesjonalnie doradzimy!

5 + 8 =